Oferta

USTKA – WYSPA SZCZĘŚLIWYCH CHWIL

 

Serdecznie Zapraszamy, do spędzenia urlopu marzeń na „Wyspie Chwil Szczęśliwych” w Nadmorskiej Ustce, oraz do skorzystania z Naszej Propozycji. Oferujemy wypoczynek w całorocznym obiekcie w Zachodniej Części Ustki, nieopodal wonnego sosnowego lasu, za którym rozpościera się, naturalna plaża zachodnia i dochodzi kojący szum fal Morza Bałtyckiego. Gwarantujemy dobroczynny mikroklimat, malownicze widoki i prawdziwy wypoczynek. 

Do Państwa dyspozycji oddajemy pokoje – jedno, dwu, trzyosobowe oraz czteroosobowy pokój z aneksem kuchennym.  Wygodne umeblowanie oraz przytulne wnętrza zapewniają miłe wspomnienia. Wszystkie pokoje posiadają łazienki, tv led 30″, lodówki, bezpłatny dostęp do internetu wi-fi, parawany i specjalny koc plażowy. Na każdej kondygnacji budynku znajdują się w pełni wyposażone aneksy kuchenne. Goście bezpłatnie mogą korzystać z siłowni, kijków nordic walking, parkingu oraz karty rabatowej, dzięki, której pobyt w Ustce okaże się tańszy niż myślisz, a za drobną opłatą z rowerów miejskich.

W części ogrodowej grill, plac zabaw dla dzieci i bezpłatny parking. W najbliższej okolicy: Sklepy (Biedronka, Lidl), Apteki, Pizzerie, Kościół, Stołówki. Od morza, promenady (uchylana kładka) i centrum dzieli nas 20 minutowy spacer. Pomoc logistyczna w dotarciu do szlaków i atrakcji turystycznych w Ustce, Słowińskim Parku Narodowym, Parku Krajobrazowym Dolina Słupii, Okolicznych Rezerwatach Przyrody. Pomagamy przy Organizacji Spływów Kajakowych Słupią i Brdą. Oferujemy możliwość wypożyczenia rowerów.

Tym z Państwa, którzy są ograniczeni innymi godzinami przyjazdu lub wyjazdu zapewniamy możliwość przechowania bagażu.

UWAGA!!! – Dla Naszych Gości, Wynegocjowaliśmy Rabaty Specjalne W Okolicznych Punktach Gastronomicznych, Parku Historii i Rozrywki „Twierdza Ustka””Bunkry Bluchera”:

 ALL DENTE – Prawdziwa włoska pizza i makarony, prosto z Italii – 10% Dla Naszych Gości.

 STARA PIEROGARNIA – Pierogi ręcznie lepione, smaczne dania obiadowe. – 10% Dla Naszych Gości.

 UST-RYB – Smażalnia i Sklep Firmowy „Smażone ryby, prosto z kutra” – 10% Dla Naszych Gości.

 LODY TRADYCYJNE CHOMCZYŃSKI – Centrum Ustki. Lody, desery, menu dla dzieci, napoje. – 10% Dla Naszych Gości.

 LODY TRADYCYJNE CHOMCZYŃSKI –  Na Promenadzie. Lody, desery, menu dla dzieci, napoje. – 10% Dla Naszych Gości.

 SMAŻALNIA „ANETKA” – „Smażone ryby, prosto z kutra” – 10% Dla Naszych Gości.

 BAR KAROLINKA – Domowe Obiady. 10% Dla Naszych Gości.

 PARK HISTORII i ROZRYWKI „TWIERDZA USTKA””BUNKRY BLUCHERA”–  Park Historii i rozrywki, zajmujący prawie 2 hektary, tuż przy usteckim molo i plaży zachodniej. To najbardziej urozmaicona i najbogatsza oferta zwiedzania w Ustce. 15%  Dla Naszych Gości.

Tel 793-632-482 i 692-036-667

Wymagamy wpłaty 30% zadatku w terminie 7 dni od dnia rezerwacji.

Nr. konta 53 1500 1692 1016 9020 3176 0000

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook