Spływy kajakowe

Spływy Kajakowe 

Pomagamy w Organizacji Spływów Kajakowych – Słupią i Wieprzą.

Spływy kajakowe to obcowanie z przyrodą, zabawa na świeżym powietrzu, wieczory przy ognisku… Jeśli kochasz przyrodę i piękne krajobrazy, polecamy spływ kajakowy, rwącą i dziewiczą na tym odcinku „Rzeką Słupią” z miejscowości Bydlino aż do przystani kajakowej w Ustce Zachodniej.   

Słupia – to rzeka różnorodna, na której nie sposób się nudzić. Kręta, meandrująca wśród łąk i lasów, by za chwilę zamienić się w wartki potok otoczony wysokimi, urwistymi brzegami. Niezwykła malowniczość, pękne krajobrazy, urozmaicony bieg rzeki i pierwotna przyroda to największe zalety tego szlaku.

Wędkarstwo – Ustka Zachodnia

Jest to raj dla wędkarzy. W sezonie letnim, dosłownie każda luka między zacumowanymi kutrami, jest zajmowana przez wędkarzy, stanowiących nie lada atrakcję. Ich walki z rybą, przykuwają wzrok ludzi zwiedzających kurort. Można tu upolować okazałe: okonie, leszcze, płocie i sandacze. Z samej plaży łowi się flądry, węgorze, ryby słodkowodne i rzadziej trocie. Natomiast z 3 mola: belony, a główek śledzie. Na tych, którzy szukają mocniejszych wrażeń czeka kilkanaście kutrów oferujących wędkarskie wyprawy morskie.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook