Turystyka piesza

Aktywny Wypoczynek - Turystyka Piesza

Pasjonują nas piesze wędrówki, rozwijamy to hobby od dawna i dzięki temu, znamy większość najpiękniejszych tras pieszych i rowerowych naszego regionu.
 
Oferujemy Państwu Pomoc logistyczną w dotarciu do atrakcji oraz szlaków turystycznych w Ustce, Słowińskim Parku Narodowym, Parku Krajobrazowym Dolina Słupi, Okolicznych Rezerwatach Przyrody, Pomagamy w Organizacji Spływów Kajakowych – Słupią i Wieprzą.

Kiedy pieszo podążamy polnymi i leśnymi drogami, towarzyszy nam śpiew ptaków, czasami drogę przetnie sarna lub dzik, przez pole ucieknie spłoszony zając, lis.

Wszystko to dzieje się w słońcu, w deszczu oraz dni pochmurne. Jednakże piechurzy zahartowani w chłodzie nie zważają na złe warunki pogodowe. Wędrują zaplanowaną trasą, poznają po drodze zabytki i ślady wydarzeń historycznych, podziwiają krajobrazy. Czują się wolni i niezależni.

– Dookoła Jeziorka Seekenmoor – ścieżka edukacyjna (Parking przy III Molu, Seekenmoor, Bunkier amunicyjny – Bunkry Bluchera – plaża – III Molo)

– Rezerwat Przyrody Buczyna Nad Słupią – Ścieżka Edukacyjna (Wodnica – Ustka)

(Jezioro Modła – Elektrownia Wodna – Rozlewiska nieistniejącego już Czarnego Jeziora, Nasyp po dawnej wąskotorowej lini kolejowej)

– Ustka – Lędowskie Wydmy (Wspinaczka na najwyższy zalesiony szczyt „Ognica”)

(wysokie klify, piękne dzikie plaże, bory sosnowe)

– Ścieżka Edukacyjna (Orzechowo Morskie – Zapadłe)

– Wolność Jest w Naturze (jeziora: Korzybskie, Pałacowe, Kryształ, Obłęże, rzeka Wieprza, puszcza Korzybska, poniemieckie mosty i przepusty)

(Jezioro Karwno, Kozińskie, Mikorowskie)

Słowiński Park Narodowy

Gardna Wlk. – Rowy.

Czołpino – plaża – latarnia morska.

Szlak pieszy z Czołpina na Wydmę Czołpińską.

Gardny Wlk – Jeziora Dołgie Małe i Wielkie.

Wspinaczka na strome zbocze zalesionego szczytu.

Szlaki w Parku Krajobrazowym Dolina Słupi

Łupawsko – Soszyca – Elektrownia Wodna Struga – Łupawsko.

Ścieżka Przyrodnicza.

Ścieżka przyrodnicza.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook